Rubriky
Celotáborová hra a program

Příprava hry a další táborové věci

V další aktualitě přicházíme s čerstvou informací, že se v úterý 18.2.2020 sešel večer Murphy s Bartem v příjemné atmosféře restaurace Los v Oslu na Praze 3 a začali probírat a plánovat strašně důležité věci ohledně tábora.

Předně šlo o celotáborovou hru, hlavně její etapy a předscény.  Bylo nutné jít do větších detailů, rolí a obsazení, kostýmů, výběr exteriérů atd., aby další pokračování s ostatními členy týmu viz náš tým  proběhlo hladce a nezdržovalo se to na základních věcech.

Ukázalo se, že Bart je nepřeberná studnice vtipných nápadů a už teď se těšíme, jak na to táborníci zareagují na všechny vychytávky ve hře plné překvapení. Víc ale nebudeme prozrazovat, to aby opravdu bylo překvapení a efekt byl co největší.

Dále spolu řešili a ladili táborový program ve větším detailu, plánovali porady výchovných proacovníků, celotáborové akce, zejména výlety, olympiádu, jarmark a hlavně „mokrou“ variantu táborových her, aby nás deštivé počasí nenachytalo nepřipravené.

Závěrem se oba shodli, že celý Travelity Camp tým čeká hodně práce, aby tábor byl připravený dle představ, ale vše jde podle plánu.