Náš tým

– pozdravy vedení –

Slovo hlavase

Letos, 2024, máme malé výročí. Bude to naše pátá táborová sezóna s Táborem Třemšín. Velké poděkování rodičům a zákonným zástupcům za každoroční důvěru, kterou v nás vkládáte a snad za všechny mohu slíbit, že nehodláme zklamat ani v letech následujích!
Dále musím zmínit, že naše řady začínají doplňovat praktikanti a vedoucí, kteří s námi začali jezdit jako děti, z čehož mám velkou radost, že se i v dnešní době najde někdo s „maličko“ jinými hodnotami, než je celospolečenský trend zaměřený více na materiální stránku života. Letošní celotáborovka nebude úplně stejný Harry Potter. Bude to trochu jiný Harry, jiná generace malých kouzelníků, kteří přijíždějí do Huťovic. Vždyť ani profesor Brumbál ani profesor Snape už nejsou s námi. Alespoň dle scénáře autorky paní Rawlingové. Tajemný příběh kouzelníků, magie, dobra a zla pokračuje! Tak pojeďte s námi, kdo jste v první třídě nebo je vám 17 let!

Na vás na všechny se moc těšíme!!!

MARTIN MURPHY ĎURINA

Hlavas tábora

– naš tým –

Vedení tábora

Martin „Murphy“ Ďurina

Hlavas
Murphy se už dlouhodobě baví organizováním a vedení táborů. V současné době studuje prvním rokem na doktorandském studiu na HTF UK. Práce s mládeží a výchovnými pracovníky mu přináší věčnou inspiraci.

více

Táňa Ďurinová

Zástupce hlavního vedoucího.
Ahoj, já jsem Táňa. Miluji práci s lidmi ❤️ Mám vysokoškolské pedagogické vzdělání a pracují s dětmi od roku 2008. Jsem učitelkou jógy pro dospělé a děti. Také letos dokončuji své další bakalářské studium na lékařské fakultě, obor Fyzioterapie, čímž práci s lidmi prohlubuji 🙂

více

 • narozen 1969
 • 1976 první tábor Tichonice u Kácova, ROH Škodaexport
 • potom každý rok až do 1983 jako dítě, od roku 1983 postaršen na praktikanta
 • 1984-1986 praktikant na témže táboře
 • 1987 oddílový vedoucí, absolvent kurzu v Kounicích s osvědčením schopnosti výkonu výchovného pracovníka 
 • 1988 oddílový vedoucí v Hutích pod Třemšínem, ČKD Lokomotivka
 • 1989 zástupce hlavního vedoucího tábora
 • 1990-1991 uvolněný vedoucí- koordinátor nejstarší kategorie
 • 1994 hlavní vedoucí Škodaexport, Tichonice u Kácova
 • 1999-2004 zástupce hlavního vedoucího Sobenský rybník, KYMEVO
 • 2005 hlavní vedoucí, T-CAMP, Louňovice
 • 2006,2007 hlavní vedoucí T-CAMP, Sedlice
 • 2008 hlavní vedoucí T-CAMP, Hrachov
 • 2009-2011 hlavní vedoucí, zástupce hlavního vedoucího T-CAMP, Machův mlýn
 • 2012-2014 hlavní vedoucí, zástupce hlavního vedoucího T-CAMP, Míreč
 • 2020- hlavní vedoucí Tábora Třemšín v Hutích
 • narozena 1989
 • 2007-2012 absolventka magisterského studijního programu Učitelství pro střední škola – Pedagogika pro základní a střední školy – titul nostrifikován Karlovou Univerzitou v Praze
 • 2008-2018 učitelka angličtiny pro děti předškolního a mladšího školního věku
 • 2012-2014 zaměstnankyně Katedry sociální podpory všeobecné a lékařské psychologie na Oděské národní lékařské universitě
 • 2015 – dodnes cvičitelka jógy pro děti a dospělé
 • 2016 – 2020 absolventka učitelského kurzu Introductory Mezinárodního institutu Iyengar Jógy v Praze
 • 2018 – dodnes zakladatelka a majitelka studia jógy More Yogy v Praze
 • 2019 hlavní vedoucí příměstského tábora v Praze se zaměřením na dětskou jógu v angličtině

Martin „Marťas“ Pokorný

Ahoj, jsem Martin, 29 let, a rád se zapojuji do práce plné pozitivního prostředí a skvělého kolektivu. Kromě toho miluji sporty, hudbu a kulturní zážitky. Své volné chvíle trávím s kamarády a rodinou, a to jak při dobrodružstvích venku, tak při kulturních akcích. Těším se, že můžu sdílet svou energii a nadšení s dětmi na našem táboře a přinést do jejich života radost a dobrodružství! 🌟

Agáta „Agi“ Milková

Jezdím na náš tábor od praktikantky. Jsem vedoucí malých dětí nebo středňáků. Studuji mělnické gymnázium a ve volném čase dělám vedoucí skautů, kam chodím už 11 let. Ráda cestuji, trávím čas v přírodě a jsem hodně společenská.

Alexandr „Saša“ Červinský

Jmenuji se Alexandr Červinský, baví mě filmy a hudba. Rád poznávám něco nového a na táboře jsem si oblíbil hry s dětmi. Studuji na Pedagogické fakultě Karlovy univerzity.

Ema „Amy“ Havelková

Na tábory jezdím už od malička a nedávno jsem se rozhodla být praktikantkou. Chodím na gymnázium a svůj volný čas trávím kreslením, čtením a nebo hraním na kytaru. Život je třeba si užít 🙂 <3”

John „Johny“ Hodek

Jsem učitelem na 1.stupni zš a zároveň florbalovým trenérem. Ve škole se věnuji zejména tělesné výchově a konverzacím Aj pro první a druhé třídy.
Aktivně sportuji a zároveň i trénuji florbal na Praze 13. Rád cestuji a baví mě se učit novým věcem. Ve volném čase poslouchám hudbu, tančím a starám se svou družkou se staráme doma o naši kočku.

Lucie „Lucina“ Rapantová

Lucie už přes 10 let dělá soukromou chůvu pro malé děti. Svoje zkušenosti uplatnila a dále rozvíjí při práci s dětmi na dětských táborech, kde již několik let působí jako oddílová vedoucí. Pracuje jako ředitelka zařízení pro předškolní a malé děti. 

Markéta „Maky“  Fohlerová

Maky, jsem ve 4. ročníku na oděvní škole. ráda se věnuju kreativní tvorbě, historii umění a mým kočkám 🙂

Nicol „Nikča“ Braunová

Ve svém volném čase nejraději hraji florbal, čtu, trávím čas s rodinou nebo zkouším nové koníčky. Ráda cestuji a úplně nejraději po svých, s batohem, a hlavně v přírodě.

Šimon „Šimi“  Škrábal

Ahoj, jsem Šimon, pocházím z malého městečka zvané Stochov, je mi 17 let a na tábor jedu jako praktikant už druhým rokem, studuji Sportovní Gymnázium na Kladně, jak už má název mé školy napovídá věnuji se závodně atletice a florbalu. V atletice převážně skáču o tyči, házím oštěpem a běhám delší vzdálenosti, mezi své koníčky bych rozhodně zařadil i vaření, ale také domácí posilovnu. Moc se těším na další ročník tábora.

Veronika „Verča“ Rezková

Veronika je fotografka a divadelní režisérka z Prahy. V současné době dokončuje magisterské studium na Vysoké škole ekonomické, který jak postupem své kariéry zjistila, vlastně vůbec nepotřebuje. Veroniku pravděpodobně nepotkáte na rozcvičce, za to ale bude mastermind celodenního programu pro děti!

Michal „Míša“ Krůta

Ahoj! Jmenuji se Michael, je mi 18 let a chodím na veřejnoprávní školu TRIVIS. Zabývám se basketbalem a malováním přes grafický tablet. Ve volném čas rád trávím čas koukám na filmy/seriály anebo chození s přáteli ven.“

Zuzana „Zuzka“ Rusňáková

Ahoj, já jsem Zuzka. Proplouvám s naivním optimismem každý den. Strašně ráda chodim na tůry, i když to ostatní lidi nechápou.

Matěj „Ďurda“ Ďurina

Člověk, kterému jde převážně o pohodu. Není potřeba na nic tlačit. Všechno má svůj čas.

Kateřina „Formy“ Formanová

Ahoj! Jmenuji se Kačka a věnuji se studiu managementu na vysoké škole a finančnímu poradenství. Od malička se také plně věnuji sportu, ať už turistice po horách, cyklistice, tak hraní florbalu. S přítelem také trénujeme kroužek beachfotbalu pro nejmenší.

Daniel „Dan“ Veselý

Ahoj, já jsem Dan. Je mi 18 let. Studuji na gymnáziu Jaroslava Heyrovského a v budoucnu plánuji studium na Přírodovědecké fakultě Karlovy univerzity. Ježdění na tábory mě strašně baví, a tak, když už jsem nemohl nadále jet jako dítě, jsem se rozhodl pokračovat jako vedoucí. Budu se na vás těšit!

David „Forest“ Forster

Ahoj říkají mi Forest. Ve dne jsem nejlepší florbalový trenér a trénuji jak mladší děti, tak ženy. Ale v noci jsem … prostě Forest. Jen tak mě něco nerozhodí, mám rád svůj klid.