Rekonstrukce a zlepšování našeho areálu pokračuje!

Rádi bychom vás informovali, že kromě pravidelných schůzek týmu výchovných pracovníků pokračujeme ve zvelebování a zlepšování našeho areálu. Nejvíce držíme palce firmě, která nám buduje technologii chemické filtrace vody tak, že poteče pitná voda po celém areálu, včetně umývárek a sprch, takže už nebudou muset děti si „fasovat“ pitnou vodu do kelímku při čistění zubů a paní kuchařky nebudou muset vyhlížet každé 3 dny cisternu s pitnou vodou! 🙂 Navíc doufám, že také to železo, které je ve vodě, už nebude ucpávat baterie, které musíme měnit po každé sezóně. Takže určitě plus směrerm dopředu. K tomu bychom rádi udělali hřiště na volejbal a přehazovanou hned za penzionem, aby bylo kde hrát. Jen doufáme, že nás do další rekonstrukce pustí počasí!

Pandemie ustupuje, opětovně se připravujeme letos na letní tábor

Situace je letos velmi podobná té loňské. Nikdo nemůže zatím 100% zaručit, jak se bude vyvíjet dál situace s pandemií COVID 19. Nicméně tábor se musí dobře připravit, tým výchovných pracovníků správně naladit. A to nelze udělat během jednoho či dvou měsíců. Proto stejně jako ostatní organizátoři přistupujeme k naší práci/koníčku, jako kdyby se na tábory jelo. Jistě, že očekáváme případné pokyny krajské hagieny upřesňující zvýšené hygienické nároky, ale dovolím si tvrdit, že my a většina ostatních organizátorů, tvoříme skvělé, téměř ideální karantenní podmínky tj. uzavřené místo pro uzavřenou skupinu lidí. Navíc loňské zkušenosti s nákazou ukázaly, že tábory nejsou zdrojem a rychlým šiřitelem nákazy. Proto je ve mně i v ostatních, co připravujeme tábory tolik optimismu. Proto bych chtěl také povzbudit rodiče a zákonné zástupce dětí, aby neváhali nám poslat přihlášku a místo zaplatit, protože termín zahájení se začíná neúprosně blížit. Pokud snad by došlo k uzavření táborů z důvodu opatření vlády ČR proti boji s COVID 19, stejně jako jsme slíbili v loňském roce, tak i letos můžeme potvrdit, že zaplacený poukaz vrátíme ve 100% ceně jeho úhrady.
Tak neváhejte!
Létu a táborům zdar!

Váš Hlavas Murphy

Čtěte rozhovor s předsedou Asociace dětské rekreace panem M. Topinkou

Letní tábory budou. Předseda Asociace dětské rekreace vysvětlil, co může být jediný problém

Otevřeli jsme příjem přihlášek na tábor 2021!

Zdravíme rodiče a fanoušky našeho tábora!

Velmi krátké sdělení, začali jsme přijímat přihlášky na náš Tábor Třemšín 2021. Neváhejte, v tomto okamžiku máte tu nejlepší cenu, kterou můžete mít za pobyt vašeho dítěte. Po novém roce se cena bude zvyšovat. Přihlášku najdete na https://tabortremsin.cz/prihlaska/ .

Máme také programové novinky. Budeme mít dopolední kroužky – angličtina, jóga, deskové a stolní hry, šikovné ruce a táborové dovednosti.

Název celotáborové hry je zatím tajemstvím. Kdo jel s námi letos, ten dostal link na náš youtube kanál s videi z tábora 2020, takže si je užijte!

Doufáme, že se s mnohými z vás znova uvidíme v létě 2021!

Váš hlavas Murphy

Praktikum aneb školíme své oddílové vedoucí

Po radostných zprávách, že tábory nebudou radikálně omezeny proti koronovými opatřeními, jsme absolvovali školení našich oddíláků přímo v našem rekreačním středisku Hutě 8.5.-10.5.2020.

Mezi hlavními body byla celotáborová hra, kterou nám její základní body přiblížil zástupce hlavase Petr. Šlo o vysvětlení některých detailů, zejména logistiky, jako např. kdo bude u dětí na stanovištích, startu a cíle. Další den si hlavní slovo vzal hlavas Murphy a proškolil všechny výchovné pracovníky o Bezpečnosti při práci s dětmi. Závěrečný den se psaly testy, které skončily úspěšně, takže už téměř nebrání nic tomu, aby tábor mohl začít.

Závěrem praktika bych chtěl všem poděkovat za pomoc při úklidu areálu a jeho přípravě na letní sezónu.

Hlavas Murphy

Letní prázdniny se nezkracují, takže věříme, že pojedeme!

Pojeďte s námi si užít léto na táboře v Brdech! Uprostřed lesů si vyzkoušet být bez moderní techniky, spoléhat se sám na sebe v různých situacích, naučit se hry, které se hrávaly v dobách, kdy nebyl internet ani mobilní telefony. Naučit se vařit z mála ingrediencí, poslouchat u ohně více příběhy současné i dávno minulé, být prostě v úzkém kruhu nových fajn kamarádek a kamarádů.

Koupat se, jezdit na výlety, poznávat nová místa. Prostě si užít spoustu legrace, trochu se bát při noční bojovce, oslavovat vítězství v etapových hrách!

Vrátíme vám 100% zaplacené ceny za tábor, pokud by se tábor nekonal z důvodů opatření orgánů státní moci v rámci boje s koronavirem COVID 19.

Připojte se k nám!

Potvrzeno, prázdniny se krátit nebudou, tábor bude!

Na tiskové konferenci 23.3.2020 to sdělil ministr školství pan Plaga. To je určitě pro nás v Travelity týmu a pro všechny táborníky, co jedou s námi, dobrá zpráva!

Proto jsem chtěl ujistit všechny rodiče, že navzdory omezením, karantény tábor připravujeme z našich domovů dál, probíráme nyní s vedoucími jednotlivé etapy, rozdáváme role, připravujeme bodování, kostýmy, prostě pevně věříme, že pandémie se před létem dá na ústup a my všichni v Travelity Campu si tábor jaksepatří užijeme!

Stále máme volná místa, proto neváhejte a vezměte k nám na tábor další kamarádky a kamarády nebo dejte o nás vědět, aby nás bylo na táboře co nejvíce!

Pokud by vznikly nějaké nejasnosti nebo se potřebujete na něco zeptat, neváhejte mi napsat na durina@huteresort.cz nebo zavolat na 602 32 32 60. Rád vám na dotazy odpovím.

Váš Hlavas.

Příprava hry a další táborové věci

V další aktualitě přicházíme s čerstvou informací, že se v úterý 18.2.2020 sešel večer Murphy s Bartem v příjemné atmosféře restaurace Los v Oslu na Praze 3 a začali probírat a plánovat strašně důležité věci ohledně tábora.

Předně šlo o celotáborovou hru, hlavně její etapy a předscény.  Bylo nutné jít do větších detailů, rolí a obsazení, kostýmů, výběr exteriérů atd., aby další pokračování s ostatními členy týmu viz náš tým  proběhlo hladce a nezdržovalo se to na základních věcech.

Ukázalo se, že Bart je nepřeberná studnice vtipných nápadů a už teď se těšíme, jak na to táborníci zareagují na všechny vychytávky ve hře plné překvapení. Víc ale nebudeme prozrazovat, to aby opravdu bylo překvapení a efekt byl co největší.

Dále spolu řešili a ladili táborový program ve větším detailu, plánovali porady výchovných proacovníků, celotáborové akce, zejména výlety, olympiádu, jarmark a hlavně „mokrou“ variantu táborových her, aby nás deštivé počasí nenachytalo nepřipravené.

Závěrem se oba shodli, že celý Travelity Camp tým čeká hodně práce, aby tábor byl připravený dle představ, ale vše jde podle plánu.

 

Stále jsou volná místa! Pojeďte s námi na tábor!

Od začátku nabídky volných míst, tj. od ledna 2020 se nám už přihlásilo hodně rodičů, kteří své děti přihlásili k nám na tábor. Určitě nás váš zájem těší a stále tiše doufáme,že vás bude ještě víc, aby tábor byl prostě nej, nej. Pokud váháte nebo máte dotazy, určitě pište Hlavasovi na maily nebo na formulář, které jsou uvedené na webu v sekci Kontakt ( v patičce ) nebo volejte na uvedený telefon. Nezapomeňte nás také sledovat na Instagramu a Facebooku.

V sekci Přihlášky najdete přesné informace o platbě a možnosti placení, pokud posíláte sourozence.

Určitě bez zajímavosti nebude ani sekce Blogality, kde najdete různé články, myšlenky, poznámky na různá témata, která se týkají tábora.

V Aktualitách se budeme snažit vás informovat o novinkách co se děje kolem Travelity Campu.

Takže se mějte fajn a těšíme se na tábor!